Fanafestivalen 2017

lørdag 18.11.17 09:00 - søndag 19.11.17 19:00

Last ned full PDF


Last ned PDF

Resultater for Korps - Brass 2. divisjon

PlasseringTittelPoeng
1

Lyderhorn skolebrass

94
2

Askøy Skolebrass

92
3

Minde skoles musikkorps

91
4

Haus og Lonevåg skulemusikk

90
5

Hellen skoles musikkorps

88

Last ned PDF

Resultater for Korps - Generasjonskorps

PlasseringTittelPoeng
1

Li og Flaktveit skolekorps

89
2

Tveiterås Skolekorps

84

Last ned PDF

Resultater for Korps - Janitsjar 3. divisjon

PlasseringTittelPoeng
1

Haukeland Kronstad Skolekorps

91

Last ned PDF

Resultater for Korps - Janitsjar 2. divisjon

PlasseringTittelPoeng
1

Voss Skulemusikk

93
2

Åsane Janitsjar

89

Last ned PDF

Resultater for Korps - Janitsjar 1. divisjon

PlasseringTittelPoeng
1

Midtun Skoles Musikkorps

98
2

Skjold skoles musikkorps

94
3

Ulriken Janitsjar

93
4

Strusshamn Skoles Musikklag

92
5

Os skulekorps

90

Last ned PDF

Resultater for Korps - Junior

PlasseringTittelPoeng
1

Haukeland Kronstad Juniorkorps

Best samspill - prisen

95
2

Skjold skoles musikkorps

Dynamikk-prisen

94
3

Askøy Skolebrass - Mellomkorps

Beste kostymer

93
4

Askøy Skolebrass - Juniorkorps

Søteste spill-prisen

89
4

Hellen skoles juniokorps

Sjarm- prisen

89
4

Kaland Skolemusikkorps

Klang-prisen

89
4

Li og Flaktveit skolekorps

Beste show

89
4

Lyderhorn Skolebrass juniorkorps

Best trøkk - prisen

89
4

Os skulekorps

Sving-prisen

89
4

Ulriken Janitsjar Juniorkorps

Rytme - prisen

89
4

Voss Skulemusikk

Best

89
4

Åsane Janitsjar juniorkorps

Trim- prisen

89
4

Øystese Skulemusikklag Juniorkorps

Best vilje - prisen

89

Last ned PDF

Resultater for Solist - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Frederik Farsund Engelsen

96
2

Leah Furu

95
3

Bendik Sømoen

93
4

Ada Berge Hannisdal

92
5

Vegard Namtvedt Nordstrøm

91
6

Haben Desbele Gulbet

90
7

Ingvar Mjanger Rafteseth

89
8

Marthe Haugland

88
8

William Moldestad

88
9

Ann Helen Grimstad

87
9

Emma Kjøsen

87
9

Helene Hove Rosenlund

87
9

Linnea Aasnes

87

Last ned PDF

Resultater for Solist - Klasse 5

PlasseringTittelPoeng
1

Julie Røssland

95
2

Johanna Møen

94
3

Lars Ivar Thorkildsen

93
4

Maren Rivenes Vik

91
5

Liv Tabita Øgreid

90
6

Ida Marie Espeland

89
7

Gard V. Thomassen

88
8

Kjersti Langeland

87

Last ned PDF

Resultater for Solist - Klasse 4

PlasseringTittelPoeng
1

Yngve Abelvik

98
2

Erlend Abelvik

97
3

Sofie Folgerø Gloppen

94
4

Tor Gabriel H. Saggau-Holm

92
5

Alexander Haakon Bjørkhaug

91
6

Andrea Ur Kleppe

90
7

Benjamin Teigland Solvang

89
8

Øyvind Kallevåg

88

Last ned PDF

Resultater for Ensemble - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
1

Enhjøringstrioen

93
2

Ulsmåg kvartetten

91
3

Minde (Evita, Victoria, Amelia, Freya)

90
4

Minde (Annie og Emily)

87
5

ASB - Caroline og Reidun

87
5

Julie & Ida

87
5

Marie & Amalie

87
5

Midtun juniorer

88

Last ned PDF

Resultater for Ensemble - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
1

Minde (Camilla og Ingrid)

89
2

Skjold klarinettduo

88
3

Felleskorpset Askøy / Li og Flaktveit

87

Last ned PDF

Resultater for Ensemble - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

PABA

94
2

Ina, Sofie og Solveig

92
3

MSM Messing-ensemble

91
4

Kaland Skolemusikkorps

90
5

Os 2

89
6

pepperhorn

88
7

Franklin og Bjørnen

87
8

ASB - Gutta boys

86

Last ned PDF

Resultater for Ensemble - Klasse 4

PlasseringTittelPoeng
1

SSM ensemble nr 6

96
2

Klarinett duo

93
3

TwoBass

92
4

Fløytetrio - Åsane Janitsjar

91

Last ned PDF

Resultater for Solist - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
1

Håvard Breistein

95
2

Torkel Husom

93
3

Helene Christiansen

91
4

Alfred Andersen Våge

90
4

Emma Trovåg

90
4

Erik Haugland

90
4

Jonathan Revheim

90
4

Sigurd Berge Fjørtoft

90

Last ned PDF

Resultater for Solist - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
1

Tora Holter

97
2

Viviana Antonia Ilea

95
3

Lisa Vabø Evjen

94
4

Kristine Namtvedt Nordstrøm

93
5

Hanne Grimstad

92
6

Helene Bygnes

91
7

Juliane Buder

90
8

Nora Nadina Hvidsten

89
9

Elisabeth Hallanger Bø

88
9

Erlend Vik-Johnsen

88
9

Frida Berge-Haveland

88
9

Kamma Marie Svendsen

88
9

Ragnhild Stakkestad Kristensen

88
9

Rakel Kjeseth

88
9

Synne Frost

88
9

Åse Johanne H. Saggau-Holm

88