Fanafestivalen 2018

lørdag 17.11.18 09:00 - søndag 18.11.18 18:00

Last ned PDF


Resultater for Korps - Junior brass

1

Kaland skolemusikkorps

Dynamikkprisen

Poeng: 88
2

Askøy Skolebrass

Junior

Beste sceneopptreden

Poeng: 86
3

Askøy Skolebrass

Mellomste

Best programpris

Poeng: 85
4

Træet skulemusikkorps

Rytmeprisen

Poeng: 84

Resultater for Korps - Junior janitsjar

1

Midtun skoles musikkorps

Samspillsprisen

Poeng: 93
2

Skjold skoles musikkorps

Dynamikkprisen

Poeng: 91
3

Haukeland/kronstad juniorkorps

Eventyrprisen

Poeng: 90
4

Åsane janitsjar Junior

Sangprisen

Poeng: 89
4

Os skulekorps Juniorkorps

Debutprisen

Poeng: 89

Resultater for Korps - 3. Divisjon janitsjar

1

Bønes Skolekorps

Poeng: 90.5
2

Haukeland Kronstad skolekorps

Poeng: 90

Resultater for Korps - 1. Divisjon janitsjar

1

Skjold skoles musikkorps

Poeng: 96
2

Midtun Skoles Musikkorps

Poeng: 94
3

Os skulekorps

Poeng: 89

Resultater for Korps - 2. Divisjon janitsjar

1

Åsane Janitsjar

Poeng: 88.5
2

Vestawind

Poeng: 88

Resultater for Ensemble - Klasse 2

1

Blåst

Poeng: 94
2

KDV Ensemble 2

Poeng: 89

Resultater for Solist - Klasse 1

1

Håvard Breistein

Poeng: 99
2

Erik Haugland

Poeng: 93
3

Ingvild Berge-Haveland

Poeng: 90
4

Rakel Holter

Poeng: 89
5

Rebekka Kvamsø Evanger

Poeng: 88
6

Karla Halkjelsvik Espevoll

Poeng: 87
7

Danning Jia

Poeng: 86
7

Ingeborg Ruth Rykkje

Poeng: 86
7

Michelle Golten

Poeng: 86
7

Ingeborg Alme-Siglen

Poeng: 86
7

Katja Boyesen

Poeng: 86
7

Øystein Sletbakk

Poeng: 86
7

Ingvild Christiansen

Poeng: 86
7

Andreas Bergmann

Poeng: 86

Resultater for Solist - Klasse 2

1

Magnus Eichner Dagestad

Poeng: 97
2

Juliane Buder

Poeng: 96
3

Kristine Namtvedt Nordstrøm

Poeng: 95
4

Eline Røsseland Hop

Poeng: 93
4

Helene Christiansen

Poeng: 93
5

Frida Berge-Haveland

Poeng: 91
5

Lisa Vabø Evjen

Poeng: 91
6

Sigurd Berge Fjørtoft

Poeng: 90
6

Herman Buder

Poeng: 90
7

Oliver Berge Brekke

Poeng: 89
8

Torkel Husom

Poeng: 88
9

Ingeborg Marie Skår

Poeng: 87
9

Oda Mjelde Grønstøl

Poeng: 87
9

Trym Stokkenes Heldal

Poeng: 87
9

Elize Alexandra Vågen

Poeng: 87
9

Melinda Jude

Poeng: 87
9

Ragnhild S. Kristensen

Poeng: 87
9

Alice Hansen-Garvik

Poeng: 87
9

Odilia Anna Klanderud

Poeng: 87

Resultater for Korps - 3. Divisjon brass

1

Haukås Skolemusikk

Poeng: 92
2

Træet skulemusikkorps

Poeng: 90
3

Hellen skoles musikkorps

Poeng: 88
4

Paradis skolekorps

Poeng: 87.5
5

Kaland Skolemusikkorps

Poeng: 85

Resultater for Korps - Generasjonskorps

1

KDV Skulekorps

Poeng: 88
2

Li og Flaktveit skolekorps

Poeng: 87
3

Tveiterås Skolekorps

Poeng: 82

Resultater for Solist - Klasse 3

1

Haben Desbele Gulbet

Poeng: 95
2

Åse Johanne Hjønnevåg Saggau-Holm

Poeng: 94
3

Frederik Farsund Engelsen

Poeng: 93
4

Aksel berg riser

Poeng: 92
5

Leah Brudeseth Furu

Poeng: 91
6

Tora Holter

Poeng: 89
6

Anna Emilie Rivenes Vik

Poeng: 89
6

Adrian Eide Breistein

Poeng: 89
6

Ingrid Elise Mørk Frotvedt

Poeng: 89

Resultater for Solist - Klasse 4

1

Yngve Abelvik

Poeng: 96
2

Tor Gabriel Hjønnevåg Saggau-Holm

Poeng: 95
3

Andrea Ur Kleppe

Poeng: 94
4

Benjamin Teigland Solvang

Poeng: 93
5

Alexander Haakon Bjørkhaug

Poeng: 92
6

Nora Møgster

Poeng: 91
6

Vilde Langeland

Poeng: 91

Resultater for Solist - Klasse 5

1

Julia Constance Wiger-Nordås

Poeng: 99
2

Liv Kaarslev Iversen

Poeng: 97
3

Dimitry

Poeng: 96

Resultater for Ensemble - Klasse 4

1

BPG Saxkvartett

Poeng: 95
2

Skjold & Midtun Sax Trio

Poeng: 94
3

Midtun Trombones

Poeng: 91
4

KDV ensemble 1

Poeng: 90

Resultater for Ensemble - Klasse 3

1

De tre musikanter

Poeng: 96
2

Fløyteklubben junior

Poeng: 95
3

Skjold Klarinett Trio

Poeng: 94
4

Ulsmåg kvartetten

Poeng: 93