Hordablæsten 2018

lørdag 14.04.18 09:00 - søndag 15.04.18 18:00

Last ned PDF


Resultater for Solist - 2008 eller senere

1

Håvard Breistein

Poeng: 98
2

Benjamin Winter

Poeng: 97
3

Erik Haugland

Poeng: 94
4

Joel Anthun Bachmann

Poeng: 93
5

Emma Trovåg

Poeng: 92
6

Magnus Rysjedal

Poeng: 91
7

Hanne Oldervoll

Poeng: 90
7

Kristoffer Lund Hunnes

Poeng: 90
7

Lars Manfred Nordland Kvinge Tvedt

Poeng: 90
7

Magnus-Johan Pisani Falkanger

Poeng: 90
7

Selma Sjøstrøm

Poeng: 90
7

Sigrid Pedersen Eilertsen

Poeng: 90
7

Julie Moberg Bjørnør

Poeng: 90
7

Aksel Vik

Poeng: 90
7

Børge Pedersen Kalvøy

Poeng: 90
7

Astrid Rastad Haraldseid

Poeng: 90
7

Vanessa Johansen

Poeng: 90
7

Enrika Sederevice

Poeng: 90
7

Dorthea Helland Gaupholm

Poeng: 90
7

Sofie Berdal Gravdal

Poeng: 90
7

Karla Halkjelsvik Espevoll

Poeng: 90
7

Synne Hjertaker

Poeng: 90
7

Carina Lægreid Syse

Poeng: 90
7

Sofie Luisa Solberg

Poeng: 90
7

Amelia Lerøy Hellesund

Poeng: 90
7

Jakob Jørgensen Hellesund

Poeng: 90
7

Ingeborg Ruth Otterå Rykkje

Poeng: 90
7

Liv Gjerseth Lindeberg

Poeng: 90
7

Aksel Florvåg Ringdal

Poeng: 90
7

Nadia Cuellar

Poeng: 90
7

William Øvreseth Stellberg

Poeng: 90
7

Ingeborg Alme-Siglen

Poeng: 90

Resultater for 2. divisjon brass

1

Kløvheim Skulekorps

Gruppepris, kornetter

Poeng: 93
2

Minde Skoles Musikkorps

Poeng: 92
3

Krohnengen Skoles Musikkorps

Solistpris, kornett

Poeng: 91
4

Damsgård Skoles Musikkorps

Poeng: 90
5

Knarvik Skulekorps

Poeng: 89
6

Sandnes skulekorps og Sæbø skulemusikklag

Poeng: 88
7

Askøy skolebrass

Poeng: 86
8

Salhus og Hordvik Skolekorps

Poeng: 85
9

Hellen Skoles M. Korps

Poeng: 84

Resultater for Solist - 2000

1

Linda Camilla Eidem Molina

Poeng: 97
2

Lisa Daae

Poeng: 96
3

Kristin Antun Hjellvik

Poeng: 95
4

Runa Underhaug

Poeng: 94
5

Ingeborg Abelvik

Poeng: 93
6

Maria Storheim Hannevik

Poeng: 92
7

Hilde Amalie Arnesen Kaland

Poeng: 91
7

Kjersti Langeland

Poeng: 91
7

Karianne Namtvedt Nordstrøm

Poeng: 91
7

Jonas Puntervoll

Poeng: 91
7

Maren Rivenes Vik

Poeng: 91
7

Julie Blix

Poeng: 91
7

Sabina Fosse Hansen

Poeng: 91
7

Lilly haugetun Hitsøy

Poeng: 91
7

Rita Bentsen

Poeng: 91
7

Tov Berge

Poeng: 91
7

Lovise Andreassen

Poeng: 91
7

Lene Ådnanes

Poeng: 91
7

max cobben

Poeng: 91
7

Anna Elen Ulveseth Solland

Poeng: 91
7

Markus Berdal Gravdal

Poeng: 91
7

Atle Namtvedt Leiknes

Poeng: 91
7

Synneve Totland Morken

Poeng: 91
7

Kristian Prestbø

Poeng: 91
7

Øyvind Torkjell Instefjord

Poeng: 91

Resultater for Solist - 2002

0

Joar Hauge Spjeldnes

Poeng: 0
1

Kamilla Steinkjer Bentzen

Poeng: 99
2

Yngve Abelvik

Poeng: 98.5
3

Elise Berge-Haukedal

Poeng: 96
4

Åshild Underhaug Berle

Poeng: 95
5

Thomas Hjertaker

Poeng: 93
6

Live Knudsen Hjertholm

Poeng: 92
6

Knut Raknes

Poeng: 92
6

Marie Kleiven Reigstad

Poeng: 92
7

Alexander Haakon Bjørkhaug

Poeng: 91
7

Andrea Ur Kleppe

Poeng: 91
7

Vebjørn Øiestad

Poeng: 91
7

Andreas Rikstad

Poeng: 91
7

Solfrid Mæland

Poeng: 91
7

Erlend Abelvik

Poeng: 91
7

Silje Albrechtsen

Poeng: 91
7

Asgeir Odsæter

Poeng: 91
7

Sofie Jørgensen Hellesund

Poeng: 91
7

Ester Keilegavlen

Poeng: 91
7

Benjamin Teigland Solvang

Poeng: 91
7

Sofia Impelluso

Poeng: 91
7

Vilma Sander Halvorsen

Poeng: 91
7

Tobias Haldorsen

Poeng: 91
7

Stein Mikal Andvik

Poeng: 91
7

Frøya Østvik Petersen

Poeng: 91
7

Nora Langeland

Poeng: 91
7

Heidi Dybsland

Poeng: 91
7

August Berntsen Søreide

Poeng: 91

Resultater for Solist - 2007

1

Zixi Luo

Poeng: 97
2

Helene Seldal Vangen

Poeng: 96
3

Selma Haugen Lemme

Poeng: 95
4

Jonathan Revheim

Poeng: 94
5

Marie Norheim Lie

Poeng: 93
6

Vida Kirkevik Heggernes

Poeng: 92
7

Sebastian Føleide

Poeng: 91
7

Sigurd Zahl Gundersen

Poeng: 91
7

Ken Henrik Kvingedal

Poeng: 91
7

Lisa Turcu

Poeng: 91
7

Hedvig Styve Mjånes

Poeng: 91
7

Bahram Huseynzada

Poeng: 91
7

Eline Røsseland Hop

Poeng: 91
7

Helene Christiansen

Poeng: 91
7

Victor Eversley

Poeng: 91
7

Eirik Langeland

Poeng: 91
7

Vera S. Kjetland

Poeng: 91
7

Ingeborg Namtvedt Leiknes

Poeng: 91
7

Emil M Hanssen

Poeng: 91
7

Karoline Helle Lura

Poeng: 91
7

Sophie Helena Celius

Poeng: 91
7

Tomine Rabben Nilsen

Poeng: 91
7

Endre Dahl-Paulsen

Poeng: 91
7

Hanna Solsvik

Poeng: 91
7

Ingrid Øyre Vik

Poeng: 91
7

Maria Åsebø

Poeng: 91
7

Brage Wallem Husa

Poeng: 91
7

Torkel Husom

Poeng: 91
7

Oda Mjelde Grønstøl

Poeng: 91
7

Ingvild Heldaas Seland

Poeng: 91
7

Sigurd Berge Fjørtoft

Poeng: 91
7

Tarald Graff

Poeng: 91
7

Anna Hågøy Bostad

Poeng: 91
7

Ingelin Miljeteig

Poeng: 91
7

Maren Lepsøy Iversen

Poeng: 91

Resultater for Ensemble - 2003 eller 2004

0

MSML nr.2

Poeng: 0
0

MSML nr.3

Poeng: 0
1

sandslikvartetten

Poeng: 95
2

Basskoffert

Poeng: 94
3

SSM ensemble 2

Poeng: 93
4

Eilin og Leas fabelaktige fløyteduo

Poeng: 92
5

Krohn-gjengen

Poeng: 91
6

Follese skolemusikkorps

Poeng: 90
7

Meland kornettklubb

Poeng: 89
7

Kvintett 2 fra Paradis skolekorps

Poeng: 89
7

Duo 1 fra Paradis skolekorps

Poeng: 89
7

Kornettkvartetten

Poeng: 89
7

The Power

Poeng: 89
7

Quartetto

Poeng: 89
7

Skjold klarinett trio

Poeng: 89
7

Ann Helen og Camilla

Poeng: 89
7

Frillyva

Poeng: 89
7

Bømlafløytene

Poeng: 89
7

AMMT

Poeng: 89
7

M&M's

Poeng: 89
7

Ingrid og Emma

Poeng: 89
7

Sandnes trio

Poeng: 89
7

Hellen ensemble 2

Poeng: 89
7

Kaland Skolemusikkorps - hovedkorps

Poeng: 89
7

Haukås Trombonetrio

Poeng: 89
7

SSM ensemble 3

Poeng: 89
7

MSML nr.1

Poeng: 89
7

Saksofonkvartetten

Poeng: 89

Resultater for Solist - 1999

1

Anja Sandvoll

Poeng: 98
2

Max Yiye Cao

Poeng: 95
3

Kishant Halvorsen

Poeng: 94
4

Liv Tabita Øgreid

Poeng: 92
5

Jonas Eskeland

Poeng: 91
6

Johanne Dobbe Flemmen

Poeng: 90
7

Elena Bendiksen Wilcox

Poeng: 89
7

Ingrid Løklingholm Eng

Poeng: 89
7

Johanna Møen

Poeng: 89
7

Anna Nøstbakken

Poeng: 89
7

Ida Marie Espeland

Poeng: 89
7

Gard Vathne Thomassen

Poeng: 89
7

Renate Onarheim Rong

Poeng: 89
7

Elise Maurseth Reigstad

Poeng: 89
7

Torstein Ingebrigtsen

Poeng: 89
7

Astrid Zieritz

Poeng: 89
7

Lars Ivar Thorkildsen

Poeng: 89
7

Ine Gabrielsen

Poeng: 89
7

Emma K. Holen

Poeng: 89
7

Kevin Hagenes

Poeng: 89

Resultater for Solist - 2005

1

Samuel Winter

Poeng: 96
2

Daniil Letiagin

Poeng: 95
3

Martine Gill-Iversen

Poeng: 93
4

Borna Anvari

Poeng: 92
5

saia Oline Målen

Poeng: 91
6

Even Grimstad

Poeng: 90
7

Eva Juliussen

Poeng: 89
7

Alva Palmesen

Poeng: 89
7

Martin Sundby

Poeng: 89
7

Ane Rønningen Stautland

Poeng: 89
7

Amalie Fagerli

Poeng: 89
7

Amalie Arnesen

Poeng: 89
7

Malin Hindenes

Poeng: 89
7

Soliana Andvik

Poeng: 89
7

Frøya Aarlie Sørensen

Poeng: 89
7

Vineta Marija Vlasova

Poeng: 89
7

Heidi Røynstrand Kolås

Poeng: 89
7

Shenora Augustus Selvakumar

Poeng: 89
7

Ida Lægreid Syse

Poeng: 89
7

Sindre Røynstrand Kolås

Poeng: 89
7

Nora Nadina Hvidsten

Poeng: 89
7

Camilla Skopen

Poeng: 89
7

Nora Celestine Rolland Malick

Poeng: 89
7

Sigrid Kolstad Jensen

Poeng: 89
7

Vilde Bjorøy

Poeng: 89
7

Tobias Rabben Nilsen

Poeng: 89
7

Ingela Kari Lien

Poeng: 89
7

Thea Malene Nordland Kvinge Tvedt

Poeng: 89
7

Anna Emilie Rivenes Vik

Poeng: 89
7

Marte Dale

Poeng: 89
7

Magnus Straume

Poeng: 89
7

Lena Christina Mendy

Poeng: 89

Resultater for Generasjonskorps

1

Hordabø Skulemusikklag

Solistpris: Euphonium

Poeng: 94
2

Alversund og Austrheim Skulekorps

Poeng: 93
3

Onarheim Musikklag

Poeng: 92
4

Odda Skolekorps

Gruppepris 1: Slagverk

Poeng: 91
5

Nore Neset Skulekorps

Poeng: 90
6

Kolbeinsvik/Drøna/Vinnes skulekorps

Poeng: 89
7

Li og Flaktveit Skolekorps

Poeng: 88
8

Haugland Skulekorps

Poeng: 87
9

Salhus og Hordvik Skolekorps

Poeng: 86
10

Tveiterås Skolekorps

Gruppepris 2: Slagverk

Poeng: 85

Resultater for Juniorkorps

1

Knarvik Skulekorps Juniorkorps

Pris for god artikulasjon

Poeng: 94
2

Tertnes Skoles Musikkorps

Pris for god dynamikk

Poeng: 93
3

Skjold Skoles Musikkorps

Pris for god teknikk

Poeng: 92
4

Ytrebygda Skolekorps

Pris for god underholdning

Poeng: 90
5

Os Skulekorps

Pris for god formidling

Poeng: 89
6

Li og Flaktveit Skolekorps

Pris for god frasering

Poeng: 88
7

Nore Neset Skulekorps

Pris for bra konsentrasjon

Poeng: 87
7

Ravnanger Brass

Pris for god puls

Poeng: 87
7

Knarvik Skulekorps Aspirantkorps

Pris for mest inspirerende korps

Poeng: 87
7

Austrheim og Alversund Skulekorps

Pris for spilleglede

Poeng: 87
7

Øystese Skulemusikklag

Pris for god tilstedeværelse

Poeng: 87
7

Musikklaget Fjellklang

Pris for godt driv

Poeng: 87
7

Kaland Skolemusikkorps

Blås ut prisen

Poeng: 87
7

Landås Skoles Musikkorps

Pris for variert program

Poeng: 87
7

Krohnengen Skoles Musikkorps

Rocka prisen

Poeng: 87
7

Ulriken Janitjsar

Pris for god musisering

Poeng: 87
7

Lyshornet Skolebrass

Pris for glimrende akkord

Poeng: 87
7

Åsane Janitsjar

Pris for størst variasjon

Poeng: 87

Resultater for Solist - 2001

1

Martin Sandaker Blom

Poeng: 97
2

Vidar Flekke Bergesen

Poeng: 96
3

Sofie Gloppen

Poeng: 95.5
4

Julia Constance Wiger-Nordås

Poeng: 94
5

Stine Skeidvoll Haugland

Poeng: 92
6

Hanna Areklett

Poeng: 91
7

Rannveig Utne

Poeng: 90
7

Marco Johnsen Silva

Poeng: 90
7

Kathrine Larsen Førde

Poeng: 90
7

Brage O F Iversen

Poeng: 90
7

Kristine Øpstad

Poeng: 90
7

Catalina Grindheim

Poeng: 90
7

Anna Birgitte S Høyland

Poeng: 90
7

victor middleton

Poeng: 90
7

Torbjørn Fosså

Poeng: 90
7

Mikal Anglevik

Poeng: 90
7

Emma Bahus Heimtoft

Poeng: 90
7

Sandra Wergedahl

Poeng: 90
7

Dimitry Vodyanov

Poeng: 90
7

Aleksa Borojevic

Poeng: 90
7

Hannah Cecilie Rolfsvåg Gravdal

Poeng: 90
7

Ragnhild Kristine Midtbø

Poeng: 90
7

Erlend Magnussen

Poeng: 90
7

Åshild Vetås Aagaard-Nilsen

Poeng: 90
7

Thale Snibsøer

Poeng: 90
7

Johanne E. H. Valen

Poeng: 90
7

Andreas Polden Steinsland

Poeng: 90
7

Karl Nikolai Zieritz

Poeng: 90
7

Ingrid Magnussen

Poeng: 90
7

Anders Gjerseth Osa

Poeng: 90
7

Suzane Tveit

Poeng: 90

Resultater for 1. divisjon brass

1

Smørås Skolemusikk

Poeng: 98
2

Manger Skulemusikklag

Poeng: 96
3

Tertnes Skoles Musikkorps

trombonegruppe

Poeng: 95
4

Ytrebygda Skolekorps

trompetsolist

Poeng: 94
5

Ravnanger Brass

Poeng: 91

Resultater for Solist - 2003

1

Frøya Fonneland Jørgensen

Poeng: 95
2

Ingmar Lid

Poeng: 94
3

Øystein Tvedt Bakka

Poeng: 93
4

Håkon Mjelstad

Poeng: 92
5

Susanne Mossefinn Birkelund

Poeng: 91
6

Vibeke Nordtveit

Poeng: 90
7

Julie Urangsæter

Poeng: 89
7

Jasmine Nilsen

Poeng: 89
7

Ada Berge Hannisdal

Poeng: 89
7

Alvin Stein

Poeng: 89
7

Karoline Hansen

Poeng: 89
7

Sophie Elise Brokstad

Poeng: 89
7

David Bjørndal

Poeng: 89
7

Nora Møgster

Poeng: 89
7

Andreas Norheim Lie

Poeng: 89
7

Ragnhild Veddeng Rundén

Poeng: 89
7

Louise Antonesen

Poeng: 89
7

Ingvar Mjanger Rafteseth

Poeng: 89
7

Marthe Haugland

Poeng: 89
7

Øyvind Dahl-Paulsen

Poeng: 89
7

Niklas Kirkevik Heggernes

Poeng: 89
7

Sunniva Solemdal

Poeng: 89
7

Inger Langeland

Poeng: 89
7

Ann Regine Kvingedal

Poeng: 89
7

Jonas Gjerseth Osa

Poeng: 89
7

Susanne Lohne

Poeng: 89
7

Mathilde Liljebäck

Poeng: 89
7

Maya Cobben

Poeng: 89
7

Elise Høyland

Poeng: 89
7

Siren Bjorøy

Poeng: 89
7

Othilia Blom

Poeng: 89
7

Sofie Antun

Poeng: 89
7

Solveig Kolstad Jensen

Poeng: 89
7

Ingrid Veddeng Rundén

Poeng: 89
7

Celina Johansen

Poeng: 89
7

Håvard Torkelsen

Poeng: 89
7

Anders Mulder

Poeng: 89

Resultater for 1. divisjon janitsjar

1

Midtun Skoles Musikkorps

Poeng: 97
2

Skjold Skoles Musikkorps

Slagverkgruppen

Poeng: 95
3

Ulriken Janitjsar

Poeng: 93
4

Os Skulekorps

Obosolist

Poeng: 91
5

Strusshamn Skoles Musikklag

Poeng: 89

Resultater for Ensemble - 2005 eller 2006

1

Brothers Duo

Poeng: 97
2

Midtun Saxduo

Poeng: 95
3

Anna Sofie Bjørndal, Tor Aspevik og Samuel Winter

Poeng: 94
4

KDV Junior

Poeng: 92
5

Enhjørningstrioen

Poeng: 90
5

Dream Team

Poeng: 90
5

SOS

Poeng: 90
5

MSML nr.4

Poeng: 90
5

TIJUSA

Poeng: 90
7

De 3 musikanter

Poeng: 89
7

Barytonduo

Poeng: 89
7

Bråkebøtter

Poeng: 89
7

Øygarden 2005/006

Poeng: 89
7

Henrik og Andreas

Poeng: 89
7

Hedda & Mari

Poeng: 89
7

Supergirls

Poeng: 89
7

Girlpowers

Poeng: 89
7

Martine og Mathildes klarinettduo

Poeng: 89
7

Trym og Richard

Poeng: 89
7

SSM ensemble 4

Poeng: 89
7

Ulsmåg Kvartetten

Poeng: 89
7

Salhus og Hordvik Skolekorps - trioen

Poeng: 89
7

Otto Octavius Oktetten

Poeng: 89
7

RB junior kornettrio

Poeng: 89
7

Midtun juniorer

Poeng: 89
7

Kornettduo

Poeng: 89
7

Tora og Esther

Poeng: 89
7

Ragnhild og Stine Mari

Poeng: 89
7

Ullensvang 06

Poeng: 89
7

Andrea og Ylva

Poeng: 89
7

Saxophonia

Poeng: 89
7

Julie og Margit

Poeng: 89
7

Hellen junior

Poeng: 89

Resultater for 3. divisjon brass

1

Ostereidet Skulemusikk

Poeng: 93
2

Paradis Skolekorps

Poeng: 92.5
3

Moster Skulekorps

Poeng: 92
4

Norheimsund Skulemusikklag

Poeng: 91
5

Rossland Skulekorps

Solistpris: kornettsolist

Poeng: 90
5

Osterøy Skolebrass

Poeng: 90
7

Skulekorpsa Rosendal/Uskedal

Poeng: 89
8

Kaland Skulemusikklag / Lindås Skulekorps

Poeng: 88
9

Eikelandsosen Skulem.Lag

Poeng: 87
9

Våge Skulemusikklag

Gruppepris: tubagruppen

Poeng: 87

Resultater for Ensemble - 1999 eller 2000

1

Klarinett duo!

Poeng: 94
2

Cecilie Eikaas og Sofie Haukås

Poeng: 93.5
3

Dos altos

Poeng: 93
4

Rita's Engler

Poeng: 92
5

Langhaugen Trompetkvintett

Poeng: 91
6

Bass-Kompaniet

Poeng: 90
7

The Entertainers

Poeng: 89
7

Skjold Midtun Hornensemble

Poeng: 89
7

Hellen ensemble 3

Poeng: 89
7

FUN-KSM

Poeng: 89
7

Fløytetrio

Poeng: 89
7

Brassfulle

Poeng: 89
7

Nimbus 2000

Poeng: 89
7

Sagstad eldstegruppe

Poeng: 89
7

Ine og Camila

Poeng: 89
7

SSM ensamble 1

Poeng: 89
7

Hakuna mama mpendwa.

Poeng: 89
7

Brass-Boys

Poeng: 89
7

Tut og kjør

Poeng: 89
7

Øygarden 2000/2003

Poeng: 89
7

Ullensvang 99

Poeng: 89
7

Stramme Karar

Poeng: 89

Resultater for 2. divisjon janitsjar

1

Stord Skulekorps

Gruppepris: klarinett

Poeng: 92
2

Åsane Janitsjar

Solistpris: saksofon

Poeng: 91
3

Vestawind

Poeng: 90

Resultater for Ensemble - 2001 eller 2002

0

Li og Flaktveit klarinett kvartett

Poeng: 0
1

Arcturus

Poeng: 96
2

Langhaugen blåsekvartett pluss Øystein og Thomas

Poeng: 95
3

A.To.B (tidligere PABA)

Poeng: 94
4

Midtun Messingtrio

Poeng: 93
5

Victus

Poeng: 92
6

Lyderhorn Slagverkensemble

Poeng: 91
7

Bøndene

Poeng: 90
7

TysseBells

Poeng: 90
7

SSM - ensemble 5

Poeng: 90
7

Ensemble - Bømlo Skulekorps

Poeng: 90
7

MSM Messingensemble

Poeng: 90
7

Mizar

Poeng: 90
7

KDV 01-03

Poeng: 90
7

Rita & Aurora

Poeng: 90
7

De 2 små bjørnene

Poeng: 90
7

Langhaugen TrompetTrio

Poeng: 90
7

Sæbø Spurs

Poeng: 90
7

Sugar Fairies

Poeng: 90
7

Stord-Klarinettane

Poeng: 90
7

Salhus og Hordvik Skolekorps - slagverksavdelingen

Poeng: 90
7

Stine og Sofie

Poeng: 90

Resultater for 3. divisjon janitsjar

1

Bømlo Skulekorps

Poeng: 93
2

Varden Skoles M. Korps

Poeng: 92
3

Samnanger skulemusikklag / Vaksdal Barne og ungdomskorps

Gruppepris: slagverkerne

Poeng: 91
4

Haukeland/Kronstad Skolekorps

Solistpris: tubasolist

Poeng: 90
5

Mathopen Skoles Musikkorps

Poeng: 89.5
6

Landås Skoles Musikkorps

Poeng: 89
6

Sagstad Skulekorps

Poeng: 89
8

Øystese Skulemusikklag

Poeng: 88

Resultater for Solist - 2006

1

Beate K. S. Blom

Poeng: 98
2

Jaroslav Letiagin

Poeng: 97
3

Otto Johan Oppedal

Poeng: 96
4

Anna Lohne-Antonsen

Poeng: 95
5

Viviana Antonia Ilea

Poeng: 94
6

Tallak Bertin Thorgrimsen-Stensvold

Poeng: 93
7

Kristian Sandvik

Poeng: 92
7

Martine Bergstrøm Waage

Poeng: 92
7

Karstein Samnøy Johannessen

Poeng: 92
7

Frida Berge-Haveland

Poeng: 92
7

Lisa Vabø Evjen

Poeng: 92
7

Rakel Kjeseth

Poeng: 92
7

Solveig Hansen

Poeng: 92
7

Ragnhild S. Kristensen

Poeng: 92
7

Magnus Lygre Glenjen

Poeng: 92
7

Victoria Bårdsen Fjellanger

Poeng: 92
7

Hanne Gill-Iversen

Poeng: 92
7

Julie Oday

Poeng: 92
7

Hanna Malene Størseth Folkedal

Poeng: 92
7

Viljar Fonneland Jørgensen

Poeng: 92
7

Åshild Andvik

Poeng: 92
7

Gustav Høyland

Poeng: 92
7

Kristine Namtvedt Nordstrøm

Poeng: 92
7

Vibekke Andreassen

Poeng: 92
7

Mathilde Brundtland-Eide

Poeng: 92
7

Juliane Buder

Poeng: 92
7

Karoline Budal Soltveit

Poeng: 92
7

Andreas Nordland

Poeng: 92
7

Aurora Ask

Poeng: 92
7

Linus Borgund

Poeng: 92
7

Mathea Stokes Nydal

Poeng: 92
7

Amelia Risser

Poeng: 92
7

Ingeborg Marie Drivenes Skår

Poeng: 92
7

Synne Sommerset Frost

Poeng: 92
7

Ida-Marie Hindenes Bysheim

Poeng: 92
7

Robert Hermansen

Poeng: 92
7

Eliina Kalda

Poeng: 92
7

Johannes D. Waardal

Poeng: 92
7

Christopher Leander Sæbø

Poeng: 92
7

Magnus Eichner Dagestad

Poeng: 92

Resultater for Solist - 2004

0

Simon Emil Bergstrøm Waage

Poeng: 0
1

Tormod Berven Skjerve

Poeng: 98
2

Alvaro Born

Poeng: 96
3

Simon Nilsen

Poeng: 95
4

Frederik Farsund Engelsen

Poeng: 94
5

Live Heldaas Seland

Poeng: 93
6

Tobias Transeth

Poeng: 92
7

Adina Reigstad

Poeng: 91
7

Nicolai Alexander Sæbø

Poeng: 91
7

Sujith Njaal Steffensen

Poeng: 91
7

Sebastian Budal Soltveit

Poeng: 91
7

Frøya Gabrielli

Poeng: 91
7

Tiril Kippersund

Poeng: 91
7

Helene Hove Rosenlund

Poeng: 91
7

Maja Helene Grønseth

Poeng: 91
7

Johanna Hetland

Poeng: 91
7

Malene Ulveseth Solland

Poeng: 91
7

Jarle Eikeland

Poeng: 91
7

Hanne Haugen Greve

Poeng: 91
7

Rakel Cecilia Stornes

Poeng: 91
7

Leah Furu

Poeng: 91
7

Marius Westrheim

Poeng: 91
7

Ina Ruud Myking

Poeng: 91
7

Thomas Bjørndal

Poeng: 91
7

Susanne Bergtun

Poeng: 91
7

Sindre Larsen

Poeng: 91
7

William Moldestad

Poeng: 91
7

aksel berg riser

Poeng: 91
7

Håvard Pedersen

Poeng: 91
7

Martin Njåstad

Poeng: 91
7

Adrian Eide Breistein

Poeng: 91
7

Marie Nilsen

Poeng: 91

Resultater for Ensemble - 2007 eller senere

0

Maria, Amalie & Amalie

Poeng: 0
1

Juniorensemble Minde skoles musikkorps

Poeng: 95
2

Krohn-juvelene

Poeng: 94
3

Oda og Ella- Kristin

Poeng: 93
4

Synne og Eline

Poeng: 92
5

Damsgårds juniorer

Poeng: 91
6

Samnanger junior

Poeng: 90
7

Blanda drops

Poeng: 89
7

Arie og Alfred

Poeng: 89
7

Sagstad juniorgruppe

Poeng: 89
7

The twin sisters

Poeng: 89
7

Øygarden 2007/2008

Poeng: 89
7

Duo 2 fra Paradis skolekorps

Poeng: 89