Rogalandsmesterskapet 2018

lørdag 03.03.18 08:00 - søndag 04.03.18 18:00

Last ned full PDF


Last ned PDF

Resultater for 1. divisjon janitsjar

PlasseringTittelPoeng
1

Våland Skolekorps

95
2

Austrått Skolekorps

93
3

Tu Skulekorps

91
4

Stangeland Skolekorps

89
5

Madlamark Skolekorps

88
6

Lura Skolekorps

86

Last ned PDF

Resultater for 2. divisjon janitsjar

PlasseringTittelPoeng
1

Sandved Skolekorps

92
2

Nylund Skolekorps

90
3

Solvang og Skåredalen Skolekorps

89
4

Eiganes Skolekorps

88
4

Skolekorpset Sola

88
6

Kvaleberg og Vaulen Skolekorps

87
7

Gard og Førde Skolekorps

84

Last ned PDF

Resultater for 3. divisjon janitsjar

PlasseringTittelPoeng
1

Rossabø Skolekorps

92
2

Bryne Skulekorps

85

Last ned PDF

Resultater for 4. divisjon janitsjar

PlasseringTittelPoeng
1

Hauge og Lillesund Skolekorps

90
2

Kvernevik Skolekorps

87
3

Ganddal og Sandnes Skolekorps

85

Last ned PDF

Resultater for Juniorkorps janitsjar

PlasseringTittelPoeng
1

Juniorkorpset Sola

Et korps med fin klang og god driv

0
1

Austrått og Lura Juniorkorps

Et korps med god fremdrift og tydelig artikulasjon

0
1

Bryne Juniorkorps

Et velklingende korps med fine melodiføringer

0
1

Eiganes Juniorkorps

Et rocka korps med solid gjennomføring

0
1

Hafrsfjord og Madlamark Juniorkorps

Et originalt korps med godt samspill

0
1

Hauge og Lillesund Juniorkorps

Et groovy korps med gode crescendoer

0
1

Kvaleberg Juniorkorps

Et dynamisk korps med flinke solister

0
1

Nylund Juniorkorps

Et musikalsk korps med god dynamikk

0
1

Nærbø Juniorkorps

Et melodiøst korps med god balanse

0
1

Randaberg, Kvitsøy og Kvernevik Juniorkorps

Et velklingende korps med fine detaljer

0
1

Rossabø Juniorkorps

Et korps med stor spilleglede og god rytme

0
1

Sandved Juniorkorps

Et balansert korps med god framdrift

0
1

Solvang og Skåredalen Juniorkorps

Et kult korps som det svinger av

0
1

Stangeland Juniorkorps

Et avansert korps med ren og fin klang

0
1

Tu Juniorkorps

Et rytmisk korps med fine fraseringer

0
1

Vaulen Juniorkorps

Et samspilt korps med god rytme

0
1

Våland Juniorkorps

Et majestetisk korps med god trøkk

0

Last ned PDF

Resultater for 1. divisjon brass

PlasseringTittelPoeng
1

Tasta Skolekorps

97
2

Jåtten skolekorps

95
3

Førre Musikkorps

93
4

Sevland Skulekorps

91
5

Auglend og Tjensvoll Skolekorps

90

Last ned PDF

Resultater for 2. divisjon brass

PlasseringTittelPoeng
1

Kopervik Felleskorps

95
2

Oltedal Brass Band

93
3

Torvastad Skolekorps

89

Last ned PDF

Resultater for 3. divisjon brass

PlasseringTittelPoeng
1

Hafrsfjord Skolekorps

94
2

Åkra Skolekorps

92
3

Tuastad Vormedal Skolekorps

91
4

Storhaug Skolekorps

90
5

Mosterøy og Rennesøy Skolekorps

89

Last ned PDF

Resultater for 4. divisjon brass

PlasseringTittelPoeng
1

Randaberg Skulemusikkorps

93
2

Bogafjell Skolekorps

91
3

Vigrestad Skulekorps

90
4

Håland & Dysjaland Skulekorps

89
4

Tasta Skolekorps

89
6

Frøyland Skolekorps

87
7

Kampen Skolekorps

86
8

Austrheim Skolekorps

85
8

Buøy, Roaldsøy og Skeie Skolekorps

85
10

Avaldsnes Skolekorps

84
11

Sunde og Vassøy Skolekorps

83
12

Grinde Skulemusikkorps

82
13

Rosseland Skulekorps

81
13

Vardenes Skolekorps

81
15

Juniorkorpset og Hellvik Skolekorps

80
15

Strand brassband

80

Last ned PDF

Resultater for Juniorkorps brass

PlasseringTittelPoeng
1

Auglend og Tjensvoll Juniorkorps

Et velartikulert korps med god balanse

0
1

Jåtten Juniorkorps

Et brilliant korps med god dynamikk

0
1

Mosterøy og Rennesøy Juniorkorps

Et melodiøst korps med mye entusiasme

0
1

Oltedal Juniorkorps

Et rytmisk korps med mye energi

0
1

Storhaug Juniorkorps

Et musikalsk korps med god teknikk

0
1

Sunde og Vassøy Juniorkorps

Et swingende korps med god klang

0
1

Tasta Juniorkorps

Et velklingende korps med mye spilleglede

0
1

Vigrestad Juniorkorps

Et spennende korps med mye sjarm

0
1

Ålgård Juniorkorps

Et rocka korps med god rytme

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Eldste Klasse

PlasseringTittelPoeng
1

Skage Rollheim Larsen

98
2

William Soma

87
3

Heidi Sævland

85
3

Kristoffer vonBrandis

85
4

petter voilås

84
4

Sjur Amundrud

84
5

Jonathan Grech

82
6

Hanna Zhang

80
6

Jonas Omland Skjæveland

80
6

Leif-Gard Seim

80
7

Helena Mæland Hansen

79
7

Martine Lønning Bjørnestad

79
7

Svanlaug Mæland

79
8

Agnes Drangeid

78
8

Edvard Høgberg

78
9

Ragnhild Strømø

77
9

Sarah T Bjørndal

77
10

Rebekka Løining

75
11

Ellen Buer

74
11

Knut Roar Lende

74
11

Sarah Elise Lindberg

74
12

Sunniva Skotnes Hilbig

72
13

Lena Julseth Kvamme

69
14

Marit Lovise Kvalheim Rosland

66

Last ned PDF

Resultater for Solist - Mellomste Klasse

PlasseringTittelPoeng
1

Magnus vonBrandis

0
2

Per Robert Urdahl

0
3

Andreas Jøsendal Helgeland

0
4

Adelheid Løining Tufteland

0
4

Hedda Frøland

0
4

Isak Millington

0
4

Lotte Kaspersen

0
4

Martin Queseth Strand

0
4

Sverre Stalsberg

0
5

Andreas Gundersen

0
5

Ann Elin Bergevik

0
5

Eymund Visted

0
5

Frida Tillerli

0
5

Henrik Helgeland

0
5

Ida Lunde

0
5

Leni Heglem Helliesen

0
5

Martin Elnes

0
5

Tønnes Ludvig Kverneland

0
5

Vilde Riska Hinderaker

0
6

Ingrid Økland Retallack

0
6

Kari Valhammer

0
6

Katrine Torkelsen Helland

0
6

Marie S. Kolnes

0
6

Nora Bjerkreim

0
6

Oline Gjedrem Furholt

0
6

Sander Hendrikse

0
6

Sarah Elise Olsen

0
6

Steffen Tranøy Bing

0
6

Thea Hegglund Karlsen

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Yngste Klasse

PlasseringTittelPoeng
1

Fredrik Fluge James

0
2

Elisa Krämer

0
3

Ingeborg Lende

0
4

Eskil Skjærstad

0
4

Hugo Weaver

0
4

Inger Sløveren Andressen

0
4

Ingrid Grong

0
4

Iris vonBrandis

0
4

Quinten Keijsper

0
4

Sofia Serna

0
5

Alexander Bjering

0
5

Daniela Martinsen

0
5

Eira Millington

0
5

Erlend Vorland

0
5

Grude, Olivia Birgitte

0
5

Hanne Pettersen

0
5

Hans Martin Østensen

0
5

Helene Usken

0
5

Ingvild Huse

0
5

Jonas Kongsvik Jørgensen

0
5

Karina Naustdal Jakobsen

0
5

Kathrine Hjellset

0
5

Marie Revheim Simonsen

0
5

Oda Elise Omland

0
5

Olav Strand Queseth

0
5

Sara Sofie Jakobsen

0
5

Sigrid Stalsberg

0
5

Sofie Hagen

0
5

Solrun Kjestveit

0
5

Sunniva Bjørndal

0
5

Vilde Magnussen

0
5

Waldemar Keijsper

0
5

Zakarias Kurtzhals

0
6

Alma Asplin Martins

0
6

Amalie Kjellsen Senneseth

0
6

Andreas Aase

0
6

Emelie Hauge Jacobsen

0
6

Kirsten Horpestad

0
6

Malin Bøe

0
6

Sebastian Grude

0
6

Sofie Natvig Tøftum

0
6

Solveig Hartvigsen

0
6

Stela Kirlova Kutin

0
6

Suliana Yohannes Rai

0

Last ned PDF

Resultater for Ensemble - Eldste Klasse

PlasseringTittelPoeng
1

Tubakvartett Tasta skolekorps

96
2

Klarinettensemble

90
3

Barybones

89
3

Klarinettkvintett

89
5

Ensemble Tasta skolekorps

88
6

Brandis Brothers

87
6

Nylund/ Kvaleberg/ Våland Sax Kvartett

87
8

Hana Saxofonkvartett

86
9

Messingensembe

84
10

Dreamteam

82
11

BRS ensemble

79
12

Pål Owe's Religiøse Pirater

77
13

Hommersåks kuleste

74
14

Brassbreiflabbene

73
15

Inger Helenes disipler

72
16

Hana Street Paraders

71
17

Jåtten Trommeduo

70
99

Ja

0

Last ned PDF

Resultater for Ensemble - Mellomste Klasse

PlasseringTittelPoeng
1

BrassBuddies

0
2

Bb Basstrombone

0
3

Manas og Albert

0
4

Hokus Pokus

0
4

Klarinettensemble 2

0
4

Lotte og Ingeborg

0
4

Vormedalsgjengen

0
4

Zwanswiniski's Hitmen

0
5

Dreamkids

0
5

Hanaulvene på stranden

0
5

Hommersåkgjengen

0
5

Madla Kornettene

0
5

Pink Pineapples

0
6

Fløytefrøknene

0
6

Tre på fløyter

0

Last ned PDF

Resultater for Ensemble - Yngste Klasse

PlasseringTittelPoeng
1

7th grade heavy

0
2

Kornettensemblet fra Tjensvoll skolekorps

0
3

Hana, Hei Fara

0
4

Bertine Wedler og Elen Steffensen

0
4

De tre Jåtten-musketerer

0
4

Weaver Brothers

0
5

Alma og Stela

0
5

Karina og Chloe

0
5

Kvaleberg DuVett Kornett

0
5

Trio Tasta skolekorps

0