Avlyst. UMM 2020 - Bergen-

lørdag 07.11.20 14:21 - søndag 08.11.20 18:00

Last ned full PDF


Last ned PDF

Resultater for Solist - Sang - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
3

Liv Straume-Sund

0
3

Nikhita Ardawatia

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Sang - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Ian Bjørsvik

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Jenny Kvamme

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Malene Skår

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0

Last ned PDF

Resultater for Kammermusikk - Klasse B

PlasseringTittelPoeng
1

Duo Olga og Lea

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

DuSa

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Gitar - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
1

Kei Ogawa Giskegjerde

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Viggo Hestetun

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
2

Mina Kadovic

0

Last ned PDF

Resultater for Kammermusikk - Klasse A

PlasseringTittelPoeng
0

Trio JaTOna

0
1

Bjørnestad & Blom

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Gitar - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
1

Ivo Lucano Rückmann

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Yingnan Cai

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Gitar - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Felix Espeland Knudstad

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Jon Erik Doppelhofer Ervik

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Stryk - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
1

Jonathan Corriveau

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Henning Felde Haldorsen

0
2

Lillia Yuxuan Liu

0
2

Sebastian Corriveau

0
3

Daniel Jiamu Liu

0
3

Davin Jiahe Liu

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Stryk - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
0

Stine Lauw Skogedal

0
1

June Bianca Ekornåsvåg Gjellestad

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Lars Osnes

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Mille Hauge

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Nazar Romanyshyn

0
2

Solomiya Romanyshyn

0
3

Dunja Belic

0
3

Mikal Barclay de Tolly Lønøy

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Stryk - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
0

Alice Franciska Ekornåsvåg Gjellestad

0
1

Lea Von Hofacker

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Olga Larsson

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Sara Belic

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Ingvild Eriksen Askeland

0
2

Jonas Seldal Vangen

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Treblås - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
1

Lene Marie Hofstätter

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
2

Danning Jia

0
3

Sunniva Karlsen Wüller

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Treblås - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
1

Viviana Antonia ILEA

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Helene Seldal Vangen

0
2

Åse Johanne Saggau-Holm

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Treblås - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Kamilla Bentzen

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Thomas Hjertaker

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Sina Amalie Hauge

0
2

Sunniva Solemdal

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Messingblås - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
1

Håvard Breistein

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Rakel Holter

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Messingblås - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
0

Endre Dagl-Paulsen

0
1

Hannah Champa Bjørsvik

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Nora Kirkevik Heggernes

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Tora Holter

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Messingblås - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
0

Mathilde Liljebäck

0
0

Tobias Transeth

0
1

Alexander Bjørkhaug

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Andreas Norheim Lie

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Frederik Engelsen

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Frøya Petersen

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Leah Brudeseth Furu

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Susanne Lohne

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Tobias Haldorsen

Kvalifisert til Nasjonalt mesterskap

0
1

Yngve Abelvik

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Aksel Berg Riser

0
2

Bendik Sømoen

0
2

Hanna Vestbøstad

0
2

Niklas Kirkevik Heggernes

0
2

Sigmund Bleie Ulvestadbakken

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Slagverk - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
0

Thorbjørn Erichsen

0
3

Håkon Reitan Brautaset

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Slagverk - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
0

Daniil Letiagin

0
0

Tallak Bertin Thorgrimsen-Stensvold

0
1

Jaroslav Letiagin

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Andreas Schmidt Fotland

0