UMM 2021 - Vestland

lørdag 13.11.21 10:00 - søndag 14.11.21 14:00

Last ned full PDF


Last ned PDF

Resultater for Kammermusikk - Klasse A

PlasseringTittelPoeng
2

Trompet/kornett-trio

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Piano - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
1

Emil Alexander Ren Johansson

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Stefania Grigorieva

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
2

Sarah Lee Park

0
3

Jens Brunborg

0
3

Shira Cao

0
3

Thien Nguyen—Trinh

0
3

Thomas Kjønsberg

0

Last ned PDF

Resultater for Kammermusikk - Klasse B

PlasseringTittelPoeng
0

Langhaugen Trompetensemble

0
1

Brothers duo

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Duo Snøfnugg

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

June&Live

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
2

Trio Mikado

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Piano - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
0

Balder Brudeseth Holmedal

0
0

Sander Petersen Syslak

0
1

Anna Louise Bjørnestad

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Boqun Li

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Luca-Kristina Solheim

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Viviana Antonia Ilea

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Piano - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Frida-Mathilde Willestofte

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
4

Kristine Fure

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Messing - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
2

Rakel Holter

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Messing - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
1

Håvard Breistein

til nasjonal finale

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Messing - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Frederik Engelsen

til nasjonal finale

0
1

Saia Oline Målen

til nasjonal finale

0
1

Tobias Transeth

til nasjonale finale

0
2

Aksel Riser

0
2

Andreas Norheim Lie

0
2

Leah Brudeseth Furu

0
2

Niklas Kirkevik Heggernes

0
2

Nora Kirkevik Heggernes

0
2

Sondre Harestad

0
2

Susanne Sortland Lohne

0
2

Tora Holter

0
3

Alvin Stein

0
3

Hanna Vestbøstad

0
3

Ingebjørg Kaalaas

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Treblås - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
1

Lene Marie Hofstaetter

til nasjonale finale

0
2

Danning Jia

0
3

Brage Ølmheim

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Treblås - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
1

Viviana Antonia Ilea

til nasjonale finale

0
2

Tristan Davìd Safir Brandanger

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Slagverk - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
1

Tallak Bertin Thorgrimsen-Stensvold

Kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Slagverk - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
2

Alvaro Born

0
2

Andreas Ezau

0