UMM 2019 - Oslo/Sandvika

lørdag 16.11.19 09:00 - søndag 17.11.19 17:00

Last ned full PDF


Last ned PDF

Resultater for Solist - Piano - Klasse 1 A

PlasseringTittelPoeng
1

Andrej Stojanovic

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

David Kristoffer Buta

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Hector Maximilian Serafin Kraggerud

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
2

Anna Linnea Kolberg

0
2

Haakon Rosenvold Bruun

0
2

Hanna-Louise Holm

0
2

Hanne Skrede

0
2

Henrik Doan

0
3

Agathe Gonthier Jordheim

0
3

Jesper Bastian Castillo Johnsen

0

Last ned PDF

Resultater for Kammermusikk - Klasse A

PlasseringTittelPoeng
1

AQUA D`or saxofon kvartett

Direkte kvalifisert

0
1

Kvartett Saphir

Direkte kvalifisert

0
1

M@M Fløyteduo

Direkte kvalifisert

0
2

Adrian & Peder duo

0
2

Amalie og Adrian

0
2

Asker saxofonkvartett

0
2

Haakon og Henrik

0
2

Tuva & Astrid

0
2

Vilde og Thuy-Tram

0
3

Trio Brio klarinettrio

0
3

William og Julie

0

Last ned PDF

Resultater for Kammermusikk - Klasse B

PlasseringTittelPoeng
1

Duo Cascata

Direkte kvalifisert

0
1

Messing Link

0
1

Quattro Saxofon

Direkte kvalifisert

0
1

Trekløvertrioen

0
1

Trio de Tambor

Direkte kvalifisert

0
1

UT Kammerakademi

Direkte kvalifisert

0
2

Bærum kulturskoles Klarinettensemble

0
2

CeliNelia

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Piano - Klasse 1 B

PlasseringTittelPoeng
1

Johan Zhonghe Zang

0
1

Kamilla Mae Lam Olsen

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
2

Julie Georgina Sjursen

0
2

Justin Jia

0
2

Mai Laila Vu

0
2

Malaika Xia Bentham

0
3

Julie Børs Lind

0
3

Maja Moen Winther

0
3

Mathea Emilie Zhou Fang

0
3

Mia Wang Hauge

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Piano - Klasse 1 C

PlasseringTittelPoeng
1

Regitze Klouman Åsland

0
1

Richard Slagstad Kierulf

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Sander Lehre

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Sofia Eriksen

0
2

Minh-Anh Hoang

0
2

Moye Zeng

0
2

Pranaov Ranjith

0
2

Sofia Lund

0
3

Nazile Ababaikeli

0
3

Petra PETROVSKI

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Piano - Klasse 1 D

PlasseringTittelPoeng
1

Susanne Skeide

0
1

Tianao Zong

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Veslemøy Draumås

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
2

Thuy-Tram Vu

0
2

William Chen

0
3

Thomas Yohanis Birhe

0
3

Tu-Lan Vu

0
3

Tuva Wergeland Aas

0
3

Vilde Jenifer Sjursen

0
3

William Hurum Syvertsen

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Piano - Klasse 2 A

PlasseringTittelPoeng
1

Anastacia Vostrikova

0
1

Andrew Wang

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Celine Dreyer Isaksen

0
1

Emma Martine Lam Olsen

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Felix Ibek Won Wold

0
2

Adrian Marinius Aanerød

0
2

Tarik Mesic

0
3

Annie Xian

0
3

Felix Pham

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Piano - Klasse 2 B

PlasseringTittelPoeng
1

Henrik Chan

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Jan Solheim

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Maria Izmaylova

0
1

Mia Nguyen

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Nelia Konstanse Aanerød

0
2

Ingrid Polit-Wærstad

0
2

Josefine Yan Meier-Hansen

0
2

Karoline Eriksrød

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Piano - Klasse 2 C

PlasseringTittelPoeng
1

Sebastian Egebakken Svenøy

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Sherwin Ngan

0
1

Sophia Mina Friedensburg

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Trinh Le

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
2

Nikolai Hansli

0
2

Weixi Lu

0
2

Weixin Lu

0
3

Gyrid Wergeland Aas

0
3

Peder Bang Synnes

0
3

Zejia He

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Piano - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Hedda Nordhagen

0
1

Hymn Ming Jie Sun

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Mikkel Berg-Eriksen

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Nikita Khnykin

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Simen Kraggerud

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
2

Emil Lehre

0
2

Jingxing Zou

0
2

Junmiao Hu

0
2

Michael Thomas Haug

0
3

Ingrid Eriksrød

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Messing - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
2

Maren Hermundstad Sanner

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Messing - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Mari Oftestad

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
2

Olivier Bettman Nilsen

0
2

Sigurd Brevik

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Treblås - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
1

Luna Isabel Hansen López

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Victoria Holst-Grong

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
2

Anja Møgedal Skjellestad

0
2

Aurora Ellevine Grønnestad

0
2

Kristin Rukke

0
2

Sophie Mønnich Strøm

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Treblås - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
1

Evelina Innervik

0
1

Jara Elisabeth Hilbig

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Leonardo Puente Tellefsen

0
2

Greta Stanyte

0
3

Sanna Wirum Bøen

0
3

Solveig Marie Hübschle

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Treblås - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Ari Sigurdarson

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Celine Kjærstad Danielsen

0
1

Ildrid Kvande

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Liv Maija Dominczak Gaino

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Magnus Kongsmo Karlsen

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Mathias Zonca

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Patricia Träff

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
2

Anna Risan Bjaanes

0
2

Simen Kristoffer Hübschle

0
2

Sofie Desirée Maritvold

0
2

Stian Gotaas

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Åpen klasse - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
1

Oskar Svendsrud

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Tarik Mesic

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Åpen klasse - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Anna Ouff Grøthe

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Mathias Rugsveen

Direkte kvalifisert til nasjonalt mesterskap

0
1

Ragnhild Nomeland Willoch

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Slagverk - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
2

Ole-Jakob Innervik

0