UMM 2020 - Oslo/Sandvika - Digitalt

lørdag 14.11.20 10:00 - søndag 15.11.20 16:00

Last ned full PDF


Last ned PDF

Resultater for Kammermusikk - Klasse A

PlasseringTittelPoeng
1

AQUA D´or saxofonkvartett

0
1

Duo TO

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

SMIL

0
2

Pianoduett

0
2

Quartetto Volti Subito

0
3

Adrian og Peder Duo

0
3

Asker kulturskole fløyteensemble

0
3

JS Piano Kinderegg

0
3

Julie og William

0
3

Tu-Lan og Maja

0
3

Vilde og Thuy-Tram

0

Last ned PDF

Resultater for Kammermusikk - Klasse B

PlasseringTittelPoeng
1

Quattro Saxofon

0
3

Sjass kvartetten

0
3

Vibra

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Sang - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
1

Bård Elias Nystøyl

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Sille Gulette (Gulla) B Gullbekk

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Olav Hovland Haavie

0
3

Anastacia Vostrikova

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Sang - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Amanda Schmidiger Hansen

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Gitar - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
2

Edward Ong Mellor

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Gitar - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
1

Sander Skreslet

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Xinyi Jin

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Gitar - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Rebekka Plagge Rist-Larsen

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Julian Moen-Langaas

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Fiolin/Bratsj - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
1

Ida Kamilla Andersen

0
2

Elisabeth Fredheim

0
2

Natalie Phongam Sørvær

0
3

Eliot Adrien Tourniaire Grøttum Frantzen

0
3

Sophia Suk-Nga Chan

0
3

Tuija Odina Eritzland

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Fiolin/Bratsj - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
1

Harry Dai Liang

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Kaja Isabella Li

0
1

Torje Råbu

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Andreas Alexander Martinsen

0
2

Kaspar Teodor Andersen

0
2

Lucy Bei

0
2

Solveig Kristiane Fossum

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Fiolin/Bratsj - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Elizaveta Manzhos

0
1

Ina Han Brekke

0
2

Laura Kumwenda

0
3

Solveig Bjørkly

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Treblås - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
1

Kristin Alstad Rukke

0
1

Luna Isabel H. Lòpez

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Anja Møgedal Skjellestad

0
2

Maria Myran

0
2

Thea Isabel Trøan Holm

0
3

Solveig Louise Grønnestad

0
3

Sophie Mønnich Strøm

0
3

Yun-Ji Cho

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Treblås - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
1

Greta Stanyte

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Aurora Ellevine Grønnestad

0
3

Othilia Veronika Urbaniak

0
3

Sanna Wirum Bøen

0
3

Solveig Marie Hübschle

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Treblås - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
0

Mathias Sellevold

0
1

Even Fredheim

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Solveig Kaspersen Laugerud

0
3

Anna Risan Bjaanes

0
3

Knut Nes Panengstuen

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Messingblås - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
1

Frida Fosser Johansen

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Messingblås - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
1

Stian Carlo Fransson

0
2

Torgeir Larsen Haarr

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Messingblås - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
0

Aksel Engebakken Berg

0
0

Selma Ringdal

0
1

Christoffer Kofoed

0
1

Ingeborg Halvorsen Larsen

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Olivier Bettman Nilsen

0
1

Sandra Christensen Trøan

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Slagverk - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Ola Sønstebø

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Cello/Kontrabass - Klasse 1

PlasseringTittelPoeng
1

Felix Dalnoki

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Karl Risa Zachariassen

0
2

Kristian Elias Martinsen

0
2

Peder Kjerkreit

0
3

Sofie Chen

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Cello/Kontrabass - Klasse 2

PlasseringTittelPoeng
0

Mavi Vural

0
1

Clara Yuna Friedensburg

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Eva Solveig Knapkyte

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
1

Owen Austen Sørbye Davis

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0
2

Arina Solheim

0

Last ned PDF

Resultater for Solist - Cello/Kontrabass - Klasse 3

PlasseringTittelPoeng
1

Hedda Aadland

Kvalifisert nasjonalt mesterskap

0